fbpx

Zmarszczki

Każdego dnia nasza twarz wyraża całą gamę emocji takich jak radość lub gniew. Mimika twarzy to wykonywanie tysięcy powtarzalnych ruchów, które odbijają ślady na powierzchni skóry. Wraz z upływem czasu pojawiają się nieestetyczne bruzdy i fałdy, które negatywnie wpływają na urodę i dodają lat. Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która oferuje wiele sposobów redukcji niechcianych zmarszczek oraz uzyskanie naturalnego i młodego wyglądu.

Harmonia twarzy

Nasz wygląd ogólny to kwestia, która poddawana jest ocenie każdego dnia w trakcie kontaktów z innymi ludźmi. Patrząc na owal twarzy jesteśmy w stanie określić przybliżony wiek danej osoby. To właśnie twarz i jej proporcje decydują o młodym i świeżym wyglądzie, co przekłada się na to jak odbierają nas inni ludzie.

Powierzchnia skóry

Nieskazitelna i gładka w dotyku skóra to pragnienie każdego z nas. Świeża i jasna cera sprawia, że wyglądamy zdrowo i promiennie. Dzięki specjalnym zabiegom medycyny estetycznej możliwe jest zbliżenie się do marzenia o jedwabiście miękkiej skórze.

Działania specjalne

Często nie jesteśmy świadomi jak wielka jest potęga medycyny i jak wiele daje nam możliwości. Zdarza się, że przez długi czas niepotrzebnie zmagamy się z kompleksami i problemami, które szybko i skutecznie można zlikwidować dzięki nowoczesnym zabiegom.

Uważasz to miejsce warte polecenia?

Zostań naszym Ambasadorem

Nasz program jest dedykowany naszym pacjentom, którzy przekonali się nie tylko do jakości naszych zabiegów, ale również do nas jako do ich osobistych lekarzy medycyny estetycznej. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją, w której dzieliliście się Państwo tak wyrażonym zaufaniem z innymi osobami – zarówno bliskimi jak i znajomymi. Chcielibyśmy odwzajemnić ten gest sympatii w sposób, który jest dla Państwa niezobowiązujący, ale jednocześnie odzwierciedla naszą wdzięczność za rekomendację.
Tak powstał pomysł na program, który nazwaliśmy: Ambasador Akademii Medycyny Estetycznej.

Z oczywistych względów dotyczy wyłącznie osób pełnoletnich, i takich, które już skorzystały z zabiegów przeprowadzanych w naszej Klinice. W podziękowaniu za rekomendację, będziemy mogli zaoferować zarówno osobie rekomendującej, jak i nowemu pacjentowi przychodzącemu z polecenia, jednorazową zniżkę w wysokości 30% na dowolny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Zniżka ta będzie dostępna przy okazji pierwszego zabiegu realizowanego u nowego pacjenta. Ambasador będzie mógł skorzystać ze swojej zniżki w dowolnym terminie później, choć sam przywilej nie będzie mógł być transferowany na osoby trzecie.

Start typing and press Enter to search